Co všechno potřebujeme vědet pro vytvoření ceny?

Základ je, poslat nám, co nejvíce informací.

Pokud se jedná o stavbu potom je nejlepší okotovaný výkres ve 2D (CAD). ​A na Vás je, jak chcete postupovat dále. Možností je několik.Buď Vám vymodelujeme jen prostorový půdorys nebo pudorys ze všech úhlů pohledu, které potřebujete nebo se může přejít rovnou k vizualizaci interiéru. Je jen na Vás, co všechno budete potřebovat a chtít.​

​Pokud nedisponujete technickým výkresem, je nutné prostor, co nejpodrobněji zaměřit, a rozměry nám poslat. Případně, pokud se nejedná o jednoduchý tvar, i s popisem všech odlišností.

​U samotné vizualizace už je potřeba být naprosto konkrétní. Důležité je v podstatě všechno. ​Barva, materiál, tvar, umístění, STYL (pro naši představu je nejlepší nám poslat obrázek toho, co se Vám líbí, a jak by jste vizualizaci chtěli směrovat dál), seznam požadovaného zařízení (někdo preferuje velký jídelní stůl, někdo velký gauč), důležitý i styl úložných prostor (opět někomu se líbí rustikální nábytek a někdo preferuje modernu, která je dokonale maskovaná). Zkrátka, co nejvíce informací Vám zajistí jednak, co nejpřesnější cenovou nabídku, ale může i zkrátit dobu realizace.

​Pokud​ se jedná o jiný prostorový objekt​,​ opět potřebujeme ​co nejpřesnější popis a hlavně všechny dostupné rozměry. Pro představu si můžeme popsat proces např. u prodejního stojanu.

V grafickém programu si vytvoříte buď 2D skicu se všemi kotami nebo nám pošlete​ fotografii s něčím podobným a pošlete​ rozměry​, které by měla mít hotová vizualizace​,​ ​s popisem barev​,​ použitého materiálu​ a pokud má mít stojan plošný potisk, tak i grafické podklady​. Pokud stojan má být naplněný, potom je potřeba poslat i popis ​a rozměry ​vystavovaných produktů.​ Výsledkem je nejen vizualizace samotného stojanu, ale může být kdykoliv implementován do jakéhokoliv virtuálního prostředí – prodejní plocha, výstavní stánek, animační stánek – prostě kamkoliv.​

 

Mám zájem o 3D vizualizaci