Jak postupujeme u 3D vizualizací

Jak zhmotnit svůj sen

Díky všem moderním technologiím a programování, se můžeme podívat na výsledek toho, co plánujeme, ještě před tím než začneme s realizací. A proto nabízíme 3D vizualizace. Přesné, detailní a neuvěřitelně reálné.

Jak na to

Jako podklad nám stačí 2D výkres, který standartně obdržíte od projektanta nebo architekta. Samozřejmě, pokud se pouštíte do svých vizí sami a chcete si to vyzkoučet, potom nám stačí i rozměry a koty. výkres ve 2D Vám můžeme vytvořit. Tak to funguje i odlišných objektů než jsou stavby a interiéry.

Jak pokračujeme u staveb

V případě vizualizace stavby nebo interieru z plánu vytvoříme pudorys. Buď jednoduchý nebo sofistikovanější.

Z ptačí perspektivy je svět nejkrásnější

Půdorys Vám můžeme vytvořit buď jen jeden nebo více z různých úhlů. Někdy je tvar komplikovaný a je lepší vytvořit více pohledů pro objektivnější představu.

A potom se už jen zařizuje

Další krok už je opravdové zařizování bytu. Zvolíte si vybavení a styl a pak už se jen můžete kochat výsledkem a těšit se na reálný výsledek.

A to ostatní?

Postup je ve svn podstatě shodný s nemovitostma. Jen nepotřebujeme výkres, ale přesné rozměry, popis, styl, barevnost....... prostě hned na začátku, co nejpodrobnější specifikaci, abychom si i my mohli vytvořit představu.

Zpracování, cena, realizace

Každá zakázka je individuální, takže bohužel se nedá nacenit pomocí standartního navoleného programu ani na základě již vytvořených projektů. Záleží na podkladech, specifikaci, termínu ............... Každopádně, kdykoliv nám můžete napsat nebo zavolat a řešení se jistě najde. Těšíme se na spolupráci.