Jak postupujeme u 3D vizualizací

Jak zhmotnit svůj sen

Díky všem moderním technologiím a dostupným softwarům, se můžeme podívat na výsledek toho, co plánujeme, ještě před samotnou realizací. A proto nabízíme 3D vizualizace. Přesné, detailní a neuvěřitelně reálné.

Jak na to

Jako podklad nám stačí 2D výkres, který standartně obdržíte od projektanta nebo architekta. Samozřejmě, pokud se pouštíte do vlastního projektu a chcete si postup vyzkoučet sami, stačí nám rozměry a koty. výkres ve 2D Vám můžeme vytvořit. Tak to funguje i odlišných objektů než jsou stavby a interiéry.

Jak pokračujeme u staveb

V případě vizualizace stavby nebo interieru z plánu vytvoříme pudorys. Buď jednoduchý nebo více propracovaný a podrobnější.

Z ptačí perspektivy je svět nejkrásnější

Půdorys Vám můžeme vytvořit buď jen jeden nebo více z různých úhlů. Někdy je tvar komplikovaný a je lepší vytvořit více pohledů pro objektivnější představu.

A potom se už jen zařizuje

Další krok už je opravdové zařizování daného prostoru. Zvolíte si vybavení a styl a pak už se jen můžete kochat výsledkem a těšit se na výsledek.

A to ostatní?

Postup je ve své podstatě shodný s prostorovou vizualizací staveb. Jen nepotřebujeme výkres, ale přesné rozměry, popis, styl, barevnost....... prostě hned na začátku, co nejpodrobnější specifikaci, abychom si i my mohli vytvořit představu o finálním výsledku.

Zpracování, cena, realizace

Každá zakázka je individuální, takže bohužel se nedá nacenit pomocí fixně navoleného softwaru ani na základě již vytvořených projektů. Záleží na podkladech, specifikaci, termínu. Každopádně, kdykoliv nám můžete napsat nebo zavolat a řešení se jistě najde. Těšíme se na spolupráci.